|E shtunë, Shtator 23, 2017

Kosovari që po i çmend vajzat e botës (fotot) 

Donik Hamiti është shqiptari nga Kosova i cili po i bën të gjitha femrat e Zvicrës të flasin me vete.

Ai ka një trup perfekt dhe është jo më kot i famshëm në pjesën ku jetojnë më së shumti shqiptarë.

Modeli është princi i kaltër i jetës reale sepse nuk ka asnjë të metë, por nuk është nevoja për shumë fjalë sepse padyshim që fotot nuk lenë vend për të tilla.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja si reagonë dhia kur ha akullore (video)

Joey Ferris nga West Virginia e Shteteve të Bashkuara, i ka dhënë dhisë të provonte akullore, duke bërë që të...

Close