|E hënë, Korrik 24, 2017

KQZ: Në 30 KZAZ s’ka propozime për komisionerë 

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, përmes një deklarate për mediat theksoi se është e patolerueshme situate e emërimit të komisionerëve në KZAZ.

Sipas zëdhënëses Drilona Hoxhaj në 30 KZAZ s’janë sjellë propozime për komisionerë.

“Partitë politike të përmbushin detyrimet e tyre, na ndajnë vetëm 6 ditë nga zgjedhjet, kjo situatë është e pa tolerueshme.

Të dorëzohen menjëherë emrat e komisionerëve të KZAZ”, tha ajo.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Pushuesit kosovarë gjenë ‘belanë’ në Vlorë https://t.co/AvNwnPz9Rx https://t.co/LFzVxjYHmm
11,312 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Papa "fluturon" tek Tomorri i Beratit.

    Fier - Ish lojtari I Apolonisë Papa nuk ka mbetur pa stërvitje dhe punë pa mbushur 24 orë...

Close