|E premte, Qershor 23, 2017

KQZ: Në 30 KZAZ s’ka propozime për komisionerë 

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, përmes një deklarate për mediat theksoi se është e patolerueshme situate e emërimit të komisionerëve në KZAZ.

Sipas zëdhënëses Drilona Hoxhaj në 30 KZAZ s’janë sjellë propozime për komisionerë.

“Partitë politike të përmbushin detyrimet e tyre, na ndajnë vetëm 6 ditë nga zgjedhjet, kjo situatë është e pa tolerueshme.

Të dorëzohen menjëherë emrat e komisionerëve të KZAZ”, tha ajo.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohet një shtetas për vjedhje banese (fotot)

Lushnje - Policia kap dhe ndalon një shtetas për vjedhjen e një banese. Sekuestrohen armë zjarri dhe prova të tjera materiale....

Close