|E hënë, Korrik 24, 2017

‘Krimineli më simpatik në botë’ vjedh vëmendjen në Milano 

Ai e përdori uniformën portokalli të burgut për t’u bërë i famshëm dhe i adhuruar në të gjithë botën.

Dhe ashtu siç pritej të gjithë sytë ishin tek i ashtuquajturi ‘krimineli seksi’ Jeremy Meeks në pasarelën e Philipp Plein në javën e modës në Milano.

33-vjeçari dukej shumë i pashëm teksa kalonte në pasarelë teksa mbante në vesh një cigare dhe në dorë një xhaketë lëkure.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Pushuesit kosovarë gjenë ‘belanë’ në Vlorë https://t.co/AvNwnPz9Rx https://t.co/LFzVxjYHmm
11,312 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Basha–Fajon: Vendimet e Gjykatës Kushtetuese s’diskutohen askund

“Pa zbatuar vendimet e Gjykatës Kushtetuese nuk mund të ketë asnjë premisë për dialog të mirëfilltë politik”. Ky ka qenë...

Close