|E mërkurë, Korrik 26, 2017

“Krokodili” vjen në Tiranë, të kalb trupin 

Publikimi i një videoje nga emisioni intestigativ “Stop” mbi lehtësinë e shpërndarjes së drogerave në kryeqytet ka ngritur alarmin tek prindërit e të rinjve, të cilët tashmë do të duhen të përballen edhe me lloje të ndryshme drogërash, të pahasura më parë.

Sipas denoncimit që një qytetar ka bërë në adresë të ish-kryeministrit Berisha, një lloj tjetër droge është duke u përdorur nga të rinjtë në kryeqytet, e cila bën dëmë të pakonsiderueshme në trup.

Ky është postimi i Berishës në Facebook
Te dhena tronditese per llojet e drogave qe perdoren ne lokalet e Tiranes nder to droga vdekjeprurese Krokodil qe u njoftua ne emisionin Stop te TV Klan”

“Pershendetje Z.Berisha
Mbrem u dha nje kamera e fshehur tek emisioni STOP ,ne nje lokal ne Tirane qe shisnin drogra te ndryshme por ma zuri veshin njera qe quhet Krokodil . Une kam pare emisione ne France te bera ne Rusi per kete lloj droge .

Dhe nese ka ceshtje neser per tu diskutuar ne parlament eshte kjo sepse eshte nje droge qe kur e fillon diten e pare pas 2 vitesh je i vdekur prandaj e ka emrin keshtu sepse lekura ne fillim mer ngjyren e gjelber pastaj kalbet dhe sulmon organet e trupit.
Kjo lloj droge behet me perzierjen e medikamenteve me benzinen dhe injektohet sapo behet perzierja . Perdoret ne shtet e varfera sepse nje doze kushton maksimumi 5 euro.

Prandaj ju kerkoj qe te mereni seriozisht me kete ceshtje sepse cdo lloj droge eshte e keqe po kjo eshte e tmerrshme .Ta mari vesh Saje Qorri e Edvini se nuk ka vetem hashash tani po kan fut dhe drogen me te keqe ne glob .

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Mënyra si rrini ulur në karrige tregon mbi personalitetin tuaj https://t.co/Dn0ekAcAvo https://t.co/WbGjgkN8kd
11,300 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
3 në pranga , kapen me 106 doza canabissativa

Fier - Kapen me 106 doza lëndë narkotike, policia arreston në flagrancë 3 shtetas. *Specialistët e Seksionit kundër Narkotikëve në Drejtorinë...

Close