|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Kryeministri i ftuar në dasmën qeveritare 

Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda Rama janë të ftuarit specialë në dasmën qeveritare që po zhvillohet këtë mbrëmje në ambientet e Padam. Çifti kryeministror kundron me dashamirësi kërcimin e të sapomartuarve, Dhurata Shamias dhe Tomas Frashërit.

Dhurata Shamia drejtoresha e protokollit të Kryeministrisë martohet me Tomas Frashërin, shefin dhe këshilltarin e protokollit të kryeministrit. Siç mëson newsbomb.alceremonia zyrtare është zhvilluar në qytetin e Shkodrës ndërsa dasma po zhvillohet në ambientet e hotel “Padam” në Tiranë.

Sipas burimeve, lista e të ftuarëve nuk i kalon 300 personat dhe çifti është kujdesur që gjithçka të shkojë pa shumë bujë.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
200 mijë dollarë makina e Ledina Çelos

Këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çelo e cila prej vitesh jeton në Gjermani, në profilin e saj në Facebook, ka publikuar disa fotografi ku shihet teksa ekspozon një veturë tepër...

Close