|E hënë, Shkurt 19, 2018

Kryeprokurorja/ Nis analiza e institucionit te Krimet e Rënda 

Kryeprokurorja Arta Marku ndodhet në ambiente e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ku do të bëhet analiza e punës së këtij institucioni.

Mësohet se të pranishëm në këtë analizë është edhe drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Po ashtu, të pranishëm janë edhe përfaqësues të ambasadës së SHBA, si dhe të misioneve EURALIUS dhe OPDAT.

Më herët, Marku ka qenë e pranishme në analizën e bërë në Shkodër, Elbasan, Korçë dhe Durrës.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja numurat e fatit sipas shenjës së oroskopit

Lidhja e shenjave astrologjike me...

Close