|E martë, Janar 24, 2017

Ku i ka brekët Nicki Minaj?! 

Këngëtarja Nicki Minaj është vlerësuar si një prej femrave me veshjen më të bukur në MTV Video Music Awards 2016.

Bukuroshja 33-vjeçare nuk kishte veshur fare brekë nën fustanin e kaltër seksi, që ia nxirrte në pah linjat seksi.

nicki-1_1472512993-9340639

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Tirana Bank pranon zhdukjen 150 mln lekëve nga llogaria e emigrantit https://t.co/3Hyxc4OdFd https://t.co/ZdCjyRMsZw
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Sfidat e Ramës kryeministër

Nga Will NICOLL/Newsweek  - Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është një politikan pasionant, me qëndrim prej statuje dhe i veshur hijshëm, me një gjatësi që i kalon dy metrat. Siç...

Close