|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Kujdes, kan filluar të qarkullojnë me kobure në brez 

Është paksa e pazakontë që pamje të tilla, si kjo grua që është fotografuar më pistoletë në brez të shikojmë përditë në rrugët e Tiranës.

Në këto foto që janë raportuar në Jeta osh qejf, duket një grua e cila përveçse me veshjen e saj ta pazakontë në një ditë me reshje shiu, është fotografuar dhe me një pistoletë në brez. Në foto duket si një lodër, por askush nuk ka guxuar që ti afrohet kësaj gruaje e cila udhëtonte në autobusin e linjës Qendër-Kamzë.

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Përmirëso shikimin me këto ushtrime https://t.co/GWP4zGttJj https://t.co/zOJuQZpdnS
497 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Bie helikopteri, 7 të vdekur

Serbi - Një helikopter ushtarak është rrëzuar mbrëmjen e 13 marsit pranë aeroportit “Nikola Tesla” në Beograd. Helikopteri po transportonte një fëmijë të sëmurë vetëm 5 ditësh. Ministria e Mbrojtjes...

Close