|E hënë, Janar 23, 2017

Kur Dorina Mema i heq të gjitha (foto) 

Ajo është Bodybuilderja e parë shqiptare.

Format e trupit të saj perfekte e me muskujt do t’i bënte edhe vajzat e reja ta kishin zili. Sot ajo ka publikuar në Instagram një foto e gjitha e zhveshur. Dorina po relaksohet por nuk ka ‘përtuar’ edhe të provokojë me trupin e saj nudo.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: 2.225 vende pune bosh, profesionet dhe si duhet të aplikoni https://t.co/AmQww8cNMU https://t.co/DWnhR9PqV4
500 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ingrid Gjoni pa të brendshme (fotot)

Të brendshmet duket se i pengojnë këngëtares nga Shqipëria, Ingrid Gjoni. Bukuroshja ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet mjaft provokuese. Në to ajo tregon gjoksin, që sigurisht...

Close