|E hënë, Janar 23, 2017

Kur gruaja ka ‘frikë’ mos i ikën burri (foto e video) 

 Një çift , burrë e grua kanë qënë duke ecur në trotuar, bulevard në qytet. Ndërkohë që burri nxitonte, gruaja e ndiqte nga pas , por me njërën dorë e kish kapur nga rripi i pantallonave, si në foto e video.

Ndofta gruaja ka pasur frikë mos i ikte burri.

Shikoni foton e videon

 

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: 2.225 vende pune bosh, profesionet dhe si duhet të aplikoni https://t.co/AmQww8cNMU https://t.co/DWnhR9PqV4
500 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
51 vite pa legjendën Roza Haxhiu ( fotot)

"Njerëzit që bëjnë epok kthehen në legjenda" 19 maj 1964-19 maj 2015, 51 vjet më parë humbi jetën ylli i futbollit shqiptarë Abdurrahman Roza Haxhiu si pasojë e një goditje...

Close