|E shtunë, Qershor 24, 2017

Kur Kallashi rrëzonë tavolinën me prapanicë (video) 

Kallashi nje nate ne clubin ku vallezon ka emituar kolegen e saj spanjolle duke kercyer me kengen dhe me ritmin e dridhjes së prapanicës  të njëta,.për më shumë shikone videon.

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjarpër me dy koka në Apolloni?! (foto) https://t.co/rwq2rR64m7 https://t.co/lFxPoQQN9H
11,396 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Sot Kuvendi Kombëtar i PD.

Tirane - Partia Demokratike mbledh sot Kuvendin. Burime pranë selisë blu thanë  se janë rreth 250 kandidatë që do të...

Close