|E premte, Janar 19, 2018

Kush e mërziti modelen Krejsi Metani?! 

Modelja Krejsi Metani e ka mbyllur mbrëmjen e djeshme me nervat kaçurrel. Dikush e ka mërzitur duke i thënë se puna që ajo kryen është e thjeshtë, bëhet shumë lehë.

Ajo reagoi duke postuar status në llogarinë e saj në rrjetin social facebook duke thënë se – që të bëhesh si unë të duhet shumë punë. Tashmë dihet që të arrish atje ku do dhe sa më lartë duhet shumë, shumë punë.

Ja dhe statusi i modeles Krejsi Metani

alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pse nuk e destsbilizoi dot Saliu dhe Meta gjendjen në Shqipëri.

Nga SPARTAK NGJELA - Nëse...

Close