|E premte, Prill 28, 2017

Kush i ndoqi me vrap protestuesit e Plykut në ugare? (foto e video) 

Fier – Protestuesit e Plykut që u ngritën kundër ndërtimit të lindfildit në fshatin e tyre  pas ikjes së medias janë shpërndarë me forcë nga uniformat blu. Fotot e video janë regjistruar prej tyre dhe janë shpërndarë për median e rrjetet sociale.

Si banorët ashtu dhe uniformat blu pohuan se protestuesit nuk kishin marr leje për protestën , por ata kishin bllokuar rrugën në kundërshtim me ligjin. Uniformat blu kan zbatuar ligjin, pohuan blutë

Shikoni fotot dhe videon

img_0633 img_0634 img_0636-1 img_0636

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
De Biasi shpall listën. Mungon Cana dhe Ajeti, bashkohet Tomas Strakosha

Me 3 shtator na bashkohet Tomas Strakosha Trajneri i kombëtares hap zyrtarisht edhe rrugëtimin zyrtar eleminator për Botërorin e Rusisë....

Close