|E shtunë, Janar 20, 2018

Kylie Jenner vepron si Morena Taraku 

Bukuroshja amerikane Kylie Jenner është një prej të rejave më të pasura në botë.

Ajo është vetëm 19 vjeçare dhe posedon vetura prej më të shtrenjtave si Ferrari e Rolls Royce, shkruan arbresh.info.

Kylie e cila njihet për forma bombastike trupore e ka shumë në qejf që të postoj në rrjetet sociale foto nga veturat e saj të shumta.

Të njëjtën gjë e bën edhe këngëtarja dhe modelja e famshme kosovare, Morena Taraku.

Në një prej fotove të fundit, Kylie shihet në veturën e saj me këmbët e ngritura dhe të vendosura afer vallanit të veturës.

Të njëjtën foto e kishte postuar para disa kohësh edhe Morena Taraku.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Gazetarët ndeshen për kupên “Panajot Pano”

Kjo eshte fanella qe gazetaret...

Close