|E hënë, Dhjetor 11, 2017

Kylie sjell buzëkuqët për Shën Valentin 

Motra e Kim Kardashian- West, ka sjell së fundi produktin e saj më të ri të grimit nga marka e saj ‘’Kylie’’.

 Por ky koleksion i fundit nuk del të jetë i rastësishëm.

Kjo pasi brendi më i ri i buzëkuqëve të ‘’Kylie’’ erdhën si dedikim special për festën e ditës së të dashuruarve, njofton Klan Kosova.

Për buzëkuqët më të ri ka konfirmuar vet kryesuesja Kylie Jenner, madje duke dhënë dhe detajet se si do të duket një i tillë.

Për më shumë ja dhe imazhi i fundit të koleksionit të buzëkuqëve që vie special për 14 shkurt, ditën e të dashuruarve, njofton Klan Kosova.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
PD i përgjigjet ftesës: Gati për dialog, por kemi 4 kushte

Partia Demokratike i është përgjigjur pozitivisht ftesës...

Close