|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Lady Gaga ‘sex’ në skenë me R.Kelly. (Vidio) 

showbiz-lady-gaga-one-directionNë përpjekje për të shmangur skandalin e radhës, Lady Gaga ka tërhequr nga interneti videon e performimit të saj në skenë me reperin R.Kelly, me të cilin ka simuluar një akt seksual

Gjatë kërcimit 28-vjeçarja dhe reperi simulojnë një akt seksual nën tingujt e këngës “Do What You Want” (Bëj çfarë të duash)

Por pavarësisht se këngëtarja e ka tërhequr versionin zyrtar të videos, në internet kanë mbetur akoma pjesëza të performancës tepër provokuese të Lady Gaga me R.Kelly.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pse Berisha hesht për Llallën ?

Nga ANDI BUSHATI - Sali Berisha ka thërritur edhe njëherë si një zë i vetmuar në shkretëtirë, për të thyer...

Close