|E hënë, Korrik 24, 2017

Lady Gaga ‘sex’ në skenë me R.Kelly. (Vidio) 

showbiz-lady-gaga-one-directionNë përpjekje për të shmangur skandalin e radhës, Lady Gaga ka tërhequr nga interneti videon e performimit të saj në skenë me reperin R.Kelly, me të cilin ka simuluar një akt seksual

Gjatë kërcimit 28-vjeçarja dhe reperi simulojnë një akt seksual nën tingujt e këngës “Do What You Want” (Bëj çfarë të duash)

Por pavarësisht se këngëtarja e ka tërhequr versionin zyrtar të videos, në internet kanë mbetur akoma pjesëza të performancës tepër provokuese të Lady Gaga me R.Kelly.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Invalidi – Bankers: S’më keni dhënë dëmshpërblimin!

Fier - Prej vitesh nuk merrte dëmshpërblimin për dëmet që kompania naftënxjerrëse “Bankers Petrolium” i ka shkaktuar në pronat e...

Close