|E shtunë, Shtator 23, 2017

Lady Gaga suprizon, tregon ‘zogun’ (fotot) 

Lady Gaga vazhdon të befasojë paparacët.

Edhe këtë herë, këngëtarja 30-vjeçarja kishte dalë në rrugët e Nju Jorkut pa mbathje dhe me një palë pantallona xhins shumë të shkurtra, duke dhuruar një shfaqje të pazakontë.

Ndiqni një fotogaleri me çmenduritë e saj.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Subashi – Investimet në Fier zgjidhin problmet për 30 vitet e ardhëshme (foto e video)

Fier - Rrugët e Fierit cdo ditë e më tepër   po marrin formën e plotë pas ndërhyrjes që po u...

Close