|E hënë, Shkurt 27, 2017

LaFerrari i parë në shitje për dhjetëmijë dollarë 

Makinat nga Ferrari, jo vetëm se nuk e humbin vlerën, por me kalimin e kohës bëhen edhe më të shtrenjta.

Këtë e tregon më së miri ky LaFerrari, i cili është i pari që ka dalë nga prodhimi, prej koleksionit të limituar të 499 veturave, transmeton Telegrafi.

Automobili luksoz i shitur për 1.3 milion dollarë, është blerë më vonë nga një pronar tjetër për afro katër milionë, ndërsa tani po shitet për këtë shumë marramendëse.

Supermakina që është shumë e veçantë ka gjendje të përkryer, ndërsa në matës i shënojnë vetëm 1,600 kilometra, që duket se me të janë bërë vetëm disa xhiro.

Sidoqoftë, ky është vetëm çmimi fillestar dhe nuk dihet nëse do të ketë oferta tjera, por besohet se ka mjaftë të interesuar që gjithsesi do ta blejnë.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Drejt gjykatës 2 kryekomunarë për mos deklarim pasurie.

Lezhë - Fier - Dy kryetarë komunash në Lezhë dhe në Fier janë dërguar nga prokuroria për gjykim, të dyshuar...

Close