|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Lajme të këqija për kombëtaren shqiptare 

Gianni De Biasi ka marrë lajme aspak të mira para ndeshjeve të Kombëtares kundër Lihtenshtajnit dhe Spanjës më 6 dhe 9 tetor

Rei Manaj pësoi një dëmtim në ndeshjen që Pescara e humbi 2:0 përballë Chievos sot në shtëpi. Sulmuesi kuqezi u detyrua të linte fushën e lojës në minutën e 67-të për shkak të një problemi në kavilje.

Situata e lëndimit do të qartësohet nesër pas kontrolleve të hollësishme mjekësore, ndërsa sipas mediave italiane, paraprakisht mendohet se dëmtimi nuk është shumë i rëndë, shkruan Panorama Sport.

Megjithatë, duket se lëndimi mund të mos jetë serioz pasi vetë lojtari këmbënguli të qëndronte në fushë, por trajneri Odo bashkë me stafin vendosën ta nxjerrin për të mos rrezikuar.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Cristina Buccino topless në Ibiza (fotot)

Ka pozuar sensuale për një set fotografik me bikini në plazhin e Ibizës, por sapo përfundoi punën i hoqi rrobat e banjos dhe shëtiti me një fanellë të tejdukshme nëpër...

Close