|E shtunë, Janar 20, 2018

Lewis Hamilton, veç Formula 1 ‘drejton’ edhe Rita Orën (foto) 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po shijon momentet jetësore në Maldive.

Edhe pse besohet se është ‘single’ ajo po shijon momentet e jetës së saj.

Por çka po bën Rita sërish me Lewis Hamilton në puhsime?

Mos janë bashkuar?

Ajo është shfaqur në plazhet e Maldiveve me bikini të kuqe duke shfaqur trupin e saj bombastik. Duket se Rita ka kohë që ka punuar në perfeksionimin e trupit të saj dhe këtë ajo e ka treguar në rrjetin social Snapchat ku ka publikuar imazhe të saj me trupin bombë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja 3 Sokolat nën mëngën e kryeministrit që shkojnë ne krye të gjykatave

Nga ELVI FUNDO - Reforma...

Close