|E diel, Tetor 22, 2017

Liga e Kampionëve – Ja ndeshjet që luhen sot 

Liga e Kampionëve do të rikthehet sonte me ndeshjet e Grupeve E, F H dhe G

Ndeshja më interesante e kësaj mbrëmje do të luhet mes Sevillas dhe Juventusit, derisa takim interesant do të jetë edhe ai mes Sporting Lisbonës dhe Real Madridit. Të gjitha ndeshjet fillojnë në ora 20:45. /Express/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ngjela : Meta ti përgjigjet 5 pyetjeve .

Pse u largua Kryetari i Kuvendit kur degjoi vdekjen e Sokol Fekas? Ç’është kjo e ligë e madhe qe po...

Close