|E mërkurë, Gusht 16, 2017

Liga e Kampionëve – Ndeshjet që luhen sot 

Liga e Kampionëve do të vazhdojë me ndeshjet e xhiros së katërt. Këtë mbrëmje do të luhen takimet e Grupit E, F, H dhe G

Ndeshja më interesante do të jetë ndërmjet Juventusit dhe Lyonit. Të gjitha ndeshjet luhen nga ora 20:45, shkruan Express.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Adrian Cela I OSSHE , tenderi për stresin e puntorëve të OSSHE do të zhvillohet

Fier -  Administratori I përgjithshëm I OSSHE Adrian Cela në lidhje me zhvillimin e tenderit e trajtimit të punonjësve të...

Close