|E hënë, Shkurt 20, 2017

Liga e Kampionëve – Ndeshjet që luhen sot 

Liga e Kampionëve do të vazhdojë me ndeshjet e xhiros së katërt. Këtë mbrëmje do të luhen takimet e Grupit E, F, H dhe G

Ndeshja më interesante do të jetë ndërmjet Juventusit dhe Lyonit. Të gjitha ndeshjet luhen nga ora 20:45, shkruan Express.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjashtë truke të stileve të rëndësishme të cilat mund t’i mësoni https://t.co/sQmp8Ay03k
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Trend i ri – Thonjtë të kornizuar me tel (fotot)

Nëse dëshironi të dini se si bëhet ky manikyr, kjo është përgjigjja. Teli i hollë i lakueshëm përdoret për kornizimin...

Close