|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Lihet i lir gazetari Artan Hoxha 

Gazetari Artan Hoxha eshte lene i lire ne oren tre te mengjesit pasi eshte marr ne pyetje ne lidhje me nxjerrjen e “sekretit” ne emisionin opinion te nje nate me pare. Artan Hoxha eshte pritur nga bashkeshortja e tij e  me pas jane larguar, kane shkruajtur disa media on line

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Përmirëso shikimin me këto ushtrime https://t.co/GWP4zGttJj https://t.co/zOJuQZpdnS
497 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja receta për Pija e Dimrit

“Mulled Wine” në anglisht, ose “Glühwein” në gjermanisht, është një pije tradicionale qe shijohet gjate tërë dimrit dhe posacerisht gjate Krishtlindjeve në Gjermani/Austri dhe shume vende tjera europiane. Ështe nje...

Close