|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Lind qingji me 6 këmbë (video) 

Një video e çuditshme ka dalë nga Kina që shfaqë një dele të lindur me gjashtë këmbë.

Videoja, e kapur në Jinan, Provincën Shangong të mërkurën e kaluar, shfaqë tri këmbë të deles në pjesën e përparme të kafshës.

Muajin e kaluar, një video ishte shfaqur online që shfaqte një derr mutant të lindur në Kinë, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon e publikuar në Mirror:

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Përmirëso shikimin me këto ushtrime https://t.co/GWP4zGttJj https://t.co/zOJuQZpdnS
497 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kodi i punës . Sa ditë pushim merrni në shtet dhe në privat

Tiranë - Kodi i ri i Punës parashikon se pushime të paguara ose të papaguara mund të merrni në shumë raste, duke filluar që nga sëmundja e një anëtari të...

Close