|E martë, Janar 24, 2017

On line shikon Samsung Galaxy A8 

Galaxy A8 është spekuluar nëpër blogjet e ndryshme gjatë muajit të fundit dhe tani pajisja është parë e listuar në FCC.

Kjo pajisje thuhet se do të ketë ekran 5.7” Full HD me rezolucion prej 1920×1080 pikselësh.

Ndër tjerash, Galaxy A8 pritet të fuqizohet nga procesori Exynos 7420 dhe RAM memoria prej 3GB. Pajisja poashtu do të ketë hapësirë të brendshme prej 32GB dhe bateri të kapacitetit 3050 mAh.

Spekulimet tjera bëjnë të ditur se Galaxy A8 mund të ketë edhe kamerat prej 5 dhe 16 megapiksel dhe se do të punoj me sistemin operativ Android Marshmallow.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arrestoi 2 shtetas https://t.co/xGOyMYV2m4 https://t.co/NOTO8ZuI1p
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia në 24 orë, 6 në pranga dhe 2 nën hetim të lirë.

    Fier - Më datë 12.07.2014,nga Komisariati Policise Fier , filloi procedimi penal në gjëndje të lirë për shtetasin:F. Veliu, vjec 44 , banues në fshatin Mbrostar-Ura, Fier.Procedimi penal për...

Close