|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Lista/ 10 më të pasurit e Shqipërisë, Behar Çukaj i katërti 

Instituti Europian Pashko, pjesë e Iniciativës Europiane për Edukim (EEI, dhe gazeta Mapo, bënë sot publik studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016. Studimi që rendit 10 sipërmarrësit më të pasur në vend bazohet në analizën e të dhënave zyrtare sipas bilanceve të dorëzuara në QKB. Si rezultat i kësaj analize konkludohet në listën e ponderuar të top-10 më të pasurve të vendit.

Lista e më të pasurve kryesore nga Samir Mane dhe në listë janë Vilma Nushi dhe deputeti Tom Doshi.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Blerim Çela: PD s’vjen në pushtet përsa kohë është Berisha. Rama po bëhet si Saliu

Njëri ndër themeluesit e Partisë Demokratike, ish-deputet i saj dhe ish-kryetari i parë i Kontrollit të Lartë të Shtetit, Blerim...

Close