|E premte, Maj 26, 2017

Logitech prodhonë tastierën që lidhet me 3 paisje 

Ka përdorues të cilët përdorin tastierën klasike për celularët e tyre apo tabletët, ndërsa disa të tjerë ende përdorin tastierën e thjeshtë për kompjuterë personal, kështu që tavolina e tyre e punës është e tejmbushur.

Këtu vjen në ndihmë tastiera më e re, pa tela (wireless), e kompanisë Logitech e cila quhet Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard, transmeton Koha.net. Tastierën mund ta merrni me vete kudo që shkoni dhe mund të shkruani me të në kompjuter, në telefon, në tabletë dhe madje në të tria këto pajisje njëkohësisht.

Ndërrimi i pajisjeve bëhet thjesht duke shtypur butonat 1, 2, dhe 3 në pjesën e sipërme të tastierës.

Logitech K780 ka një bateri 2 AAA që sipas kompanisë mund të zgjasë deri në dy vite. Ajo kushton 80 dollarë dhe mund ta blini në uebfaqen e Logitech.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: PR qefmbetje me PD, regjistrohet më vete https://t.co/EV7YFWZ9Pb https://t.co/B4bs51JXkm
11,303 people follow ALB365
Twitter Pic judyrobi Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kim Kardashian ajros ‘furrën’ në prezencë të grimierit shqiptar (foto)

Kim Kardashian nuk ka turp të dalë nudo në fotografi, të cilën e ka bërë shpeshherë dhe i ka publikuar...

Close