|E enjte, Qershor 29, 2017

Lopez shume e nxehte ne skene. 

05_Jennifer_638-365_resize  USA –   Ajo është e njohur për performancat e saj të guximshme gjatë gjithë karrierës së saj. Këngëtarja Jennifer Lopez ka provokuar keqaz gjatë një koncerti të saj në New York, për shkak të mënyrës së veshjes dhe kërcimit.

44 vjeçarja teksa ka kërcyer me një balerin, ka lejuar që ky i fundit ta prekë në të pasme, ashtu sikundër ta hedhë në krahët e tij në një pozicion disi të sikletshëm.

E veshur me një trupore me mbathje të vogla, Lopez ka provokuar edhe me pjesët intime të cilët mbuloheshin fare pak.
Më tej e veshur e gjitha në jeshile, ka realizuar kërcime vërtetë të nxehte.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dorëhiqen dy këshilltarë të këshillit bashkiak Ballsh

Mallakaster - Pas publikimit në media të shkrimeve rrethë dhënies së titullit “Qytetar nderi” ish ministrit të regjimit komunist Feçorr...

Close