|E martë, Maj 30, 2017

LRI – sti reagon në facebook ndaj minmistres arsimit Nikolla, ja postimi 

Erion Delvina një nga figurat e njohura të LRI , forumit rinor të LSI është revoltuar me regjistrimet  për master  dhe ka reaguar në llogarinë e tij në rrjetin social facebook.

Ndër të tjera ai shkruan 

Si të mos mjaftonte:
Shkon në Fakultetin e Drejtësisë dhe mëson që aplikimet qenkan mbyllur.

Linditë, moj ministresh,
privatet ku t’i kesh!

Ja dhe postimi i tij i plot na facebook

img_0541

 

 

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: PD prezantonë kandidatët për deputet në Roskovec. (foto e video) https://t.co/C16swonsyr https://t.co/GiX01VQ8lS
11,292 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Realizëm socialist apo realizëm demokratik ?!

    Realizëm, realizëm kritik, neorealizëm, realizëm socialist, realizëm magjik... Mënjëzime teorike, që përpiqen të vënë mbi shina ...shkencore me bazë...

Close