|E hënë, Korrik 24, 2017

LRI – sti reagon në facebook ndaj minmistres arsimit Nikolla, ja postimi 

Erion Delvina një nga figurat e njohura të LRI , forumit rinor të LSI është revoltuar me regjistrimet  për master  dhe ka reaguar në llogarinë e tij në rrjetin social facebook.

Ndër të tjera ai shkruan 

Si të mos mjaftonte:
Shkon në Fakultetin e Drejtësisë dhe mëson që aplikimet qenkan mbyllur.

Linditë, moj ministresh,
privatet ku t’i kesh!

Ja dhe postimi i tij i plot na facebook

img_0541

 

 

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Pushuesit kosovarë gjenë ‘belanë’ në Vlorë https://t.co/AvNwnPz9Rx https://t.co/LFzVxjYHmm
11,312 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Gazetari Andi Bejtja me gruan dhe ish gruan – Jam PPE e vërtetë

Gazetari dhe analisti Andi Bejtja ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook, një foto mjaft domethënëse e të veçantë....

Close