|E premte, Qershor 23, 2017

Luan Baçi merr mbështetjen e banorëve të njësisë administrative Qëndër (fotot) 

Fier – Varfëria, pamundësia, dëshpërimi dhe pasiguria ishin kryetema e bisedave që zhvilluam me banorë të njësisë Qendër: Mujalli, Grecalli dhe Daullas.

Zgjidhja e halleve të tyre do të jetë prioriteti kryesor i Republikës së Re.
Do të subvencionojmë dhe mbështesim çdo fermer.
Do të ndihmojmë që prodhimi të shitet duke vendosur tarifa doganore.
Do të krijojmë kushte që industria përpunuese dhe fabrikat të marrin prodhimin vendas.

Varfëri dhe papunësi në çdo familje në Fermë Çlirim, të rinjtë po largohen, të moshuarit nuk ia dalin të jetojnë normalisht, mbështetja sociale e shtetit mungon.

Plani ekonomik i Republikës së Re është e vetmja zgjidhje për të rimëkëmbur ekonominë familjare dhe për të rritur mirëqenien. Ulja e tvsh-së në 15 % do të kthejë qindra milionë euro në xhepat e qytetarëve.
Taksa e sheshtë 9 % do t’i japë frymëmarrje ekonomisë dhe do të çojë në hapjen e vendeve të reja të punës. 
Ne do të rikthejmë shpresën për një të nesërme të sigurt

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja 10 lëvizjet e mençura me paratë para vitit 2015 .

Fundi i vitit është me plotë tension për shumë prej neve; ju bashkohemi festave, bëjmë pazare për festat, udhëtojmë dhe...

Close