|E shtunë, Shtator 23, 2017

Luana Vjollca “tund” internetin, me skenat provokuese (video) 

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca njihet për format tërheqese.

Ajo sonte në Instagram ka hedhur një video ku shihet teksa po ecte dhe po ngjitej shkallve, duke vënë në pah kështu të pasmet bombastike,shkruan lajmi.net

Luana dukej tejet elegante me fustanin e zi…por vëmendjen më të madhe e ka marrë fokusimi në të pasme…

Videoja u komentua në forma të ndryshme dhe padyshim se komentet më të veçanta ishin të meshkujve!

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Firefox zë vendin e dytë në botë!

Microsoft mund të ketë krijuar Edge si shfletues që i përshtatet botës së sotme teknologjike, mirëpo duket se ky fakt...

Close