|E enjte, Shkurt 23, 2017

Luis Figo: Ronaldo do fitojë ‘Topin e Artë’ 

Luis Figo i ka dal në ndihmë Cristiano Ronaldos, për të cilin thotë se do ta fitojë ‘Topin e Artë’

Ylli i Real Madridit, nuk po kalon një sezon të mirë. Në krahasim me statistikat e sezoneve të kaluara, portugezi është dukshëm më dobët këtë edicion, por kështu nuk mendon bashkëkombësi i tij, Luis Figo, i cili ka mbrojtur atë.

“Ai do ta fitojë Topin e Artë”, tha fillimisht Figo. “Ronaldo gjithmonë luan mirë, por duhet ta dini se ai nuk mundet gjithmonë t’i shënojë nga 3 gola në një ndeshje. Ai është në formë të mirë, ju mund t’i analizoni paraqitjet e tij. Ronaldo është shtylla e Real Madridit”.

“Kritikat ndaj tij? Kur ai nuk shënon tre gola, të gjithë mendojnë se diçka nuk po shkon me të, por realiteti është se Ronaldo po luan shumë mirë”, përfundoi Figo.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Vdes 52 vjeçari, e godet freza duke punuar tokën https://t.co/o0vPH1r2ef https://t.co/Ium6VJYj6D
507 people follow ALB365
Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shpërthen bombula e gazit në burgun e Shënkollit, 1 i vdekur, 2 të plagosur

Dy ngjarje të rënda janë shënuar pasditen e së shtunës në Burgun e Shën Kollit në Lezhë dhe në atë...

Close