|E hënë, Shkurt 19, 2018

Makina del nga rruga, plagosen 4 vetë . 

aksidentVlore – Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e katër personave është shënuar ditën e sotme në aksin Fier-Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Panaja ku një automjet tip Benz me targa AA 764 KG ka humbur drejtimin duke dalë nga rruga.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona të cilët ndodheshin në automjet, por identiteti i tyre nuk dihet ende.

Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes kanë nisur punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
 Banorët në protestë , rruga 4 metra e gjëre, pa standarte dhe rrezik për aksidente

  Fier - Dhjetra banorë...

Close