|E premte, Korrik 21, 2017

Makina del nga rruga , vdes 88 vjeçarja (foto) 

Fier – Në datën 16.07.2017, rreth orës 16:05, në autostradën Levan- Tepelenë, në fshatin Cakran, shtetasi Th.Sh, 54 vjeç, banues në Patos, duke drejtuar mjetin tip “Skoda” me targë ZKY 1790, ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme nëna e tij, shtetasja Athina.Sh, 88 vjeçe dhe ka pësuar dëmtime djali i tij i mitur 8 vjeç, i cili u dërgua me ambulancë në Spitalin Rajonal Fier. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja trendi i ri për vetullat (fotot) https://t.co/ViuOUoldOc https://t.co/JDJ9HTD6lY
11,309 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
PD prezantonë kandidatët për deputet në Roskovec. (foto e video)

Fier - Genc Pollo dhe Enkelejd Alibeaj kane paraqitur para demokrateve te Roskovecit kandidatet per deputete Olsi Çukaj, Dilaver Kamberaj...

Close