|E enjte, Qershor 29, 2017

Makina e ushtrisë del nga rruga, plagosen pesë veta. 

77928     Tiranë – Një oficer dhe 4 ushtarakë janë plagosur pasditen e sotme në Tiranë, pasi automjeti me të cilin udhëtonin ka dalë nga rruga.

Burime nga policia bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Kroi i Kuq në Priskë, ku automjeti i Ndërlidhjes ka dalë nga rruga teksa udhëtonte drejt Bizës për stërvitje.
Sipas policisë, ushtarakët e plagosur, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur, janë dërguar në Spitalin Ushtarak, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.
Ndërkohë policia po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit. Paraprakisht dyshohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin, por nuk përjashtohet edhe mundësia e një defekti teknik në automjet.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Anglezja – Dashurova shqiptarin, më ktheu në prostitutë

Një grua britanike ka treguar se si është shitur si skllave seksi në Greqi dhe është detyruar që të punojë...

Close