|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Makinat “Electric Blue” do karikohen në komisariate 

Një ditë më parë, Ministria e Brendshme prezantoi 11 makina të reja që funksionojnë me energji elektrike.

Në disa media qarkulloi një lajm sipas të cilit, makinat nuk kishin ku të karikoheshin, ndërkohë që në rrjete sociale makinat po quheshin  makina ‘elektrik blu’

Ministri i Brendshëm, Tahiri thotë se fillimisht ky karikim do të bëhet nëpër komisariate dhe më pas në pikat e karburantit.

Tahiri: Policia e gjeneratës tjetër. Kursim, ekologji, shërbim e modernizim 🙂
Për ata që shqetësohen për karikimin, sot makinat do karikohen në komisariatet e policisë. Shumë shpejt në shumë prej pikave të karburantit.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kim Kardashian me set fotografik në VOGUE pas lindjes (fotot)

Kim Kardashian ka realizuar setin e parë fotografik që pas lindjes së djalit Saint West, në dhjetorin e kaluar. Ylli i ‘Keeping Up with the Kardashians’ kishte folur disa herë...

Close