|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Mall i skaduar në treg (fotot) 

Fier – Një qytetar nga Fieri ka  bërë një denancim në faqen e tij në rrjetin social facebook për cokollata të skaduara që tregtohen në dyqane . Cokollata është kapur në një dyqan fshati dhe ai i ka bërë foto duke e publikuar ne faqen e tij në facebook.

Qytetari e ka publikuar duke hehdur  me diçiturën ‘Në Topojë të Fierit çiklistët/turistët i presin ëmbël vetëm se…Vetëm se sot ka data 15 tetor dhe ne festojmë Çlirimin.’

 Çokollatës i kishte përfunduar afati i përdorimit që para 13 ditësh dhe ajo shitej ende në treg. Kontrollin ushqimor  (AKU) në qarkun Fier e  ka Ferdinand Çuko .

shikoni fotot

14716184_10211024889842911_2502431779436919071_n qwqewewew

alb365

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Familjarët e Ermal Hoxhës, arrestimi si qëllim i diskriminimit të Enver Hoxhës.

Tiranë - Ilir dhe Teuta Hoxha, i biri dhe nusja e diktatorit Enver Hoxha kanë reaguar nëpërmjet një prononcimi për shtyp mbi arrestimin e Ermal Hoxhës, djalit të tyre. DEKLARATA...

Close