|E hënë, Shkurt 27, 2017

Maradona ishte më luftëtar se Messi 

Cesar Luis Menotti, Ish-trajneri i Argjentinës dhe Barcelonës, mendon se Diego Maradona ishte më luftëtar se Lionel Messi

Ish-trajneri i Argjentinës dhe Barcelonës, Cesar Luis Menotti ka lavdëruar Diego Maradonën dhe Lionel Messin. Por, ai mendon se ka dallime mesë këtyre dy yjeve përcjell Express.

“Diego ishte më rebel se Messi. Kur diçka nuk shkonte siç donte ai, atëherë ai bëhej nervoz me veten. Diego ishte shok shumë i mirë skuadre dhe shumë përkrahës”, ka deklaruar Menotti

“Diego ishte më luftëtar se Messi. Por, ata kanë karaktere të ndryshme. As Messi nuk dorëzohet kurrë. Messi, megjithatë, shprehet ndryshe nga Maradona. Dosido, të dy bëjnë gjera magjike në fushë”, ka theksuar ai.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja kush janë OJF-të e peticionit për Vettingun (Lista) https://t.co/f8xNm8meQn https://t.co/dtcnEN8vxM
512 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic democras Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja lista e VIP-ave të përfshirë në skandalin “Panama Papers”

Më poshtë do të gjeni listën e plotë të personaliteteve botërore që kanë fshehur para në zonat Offshore. Kryetarë shtetesh,...

Close