|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Marko Caka – Qirje Kameno, më burgos dhe mua 

USA – Marko Caka  aktori shqiptar në Hollywood ka postuar në llogarinë e tij në facebook një foto duke bërë simbolin e shqiponjës dhe i drejtohet ministrit grek të mbrojtjes Kameno duke i thënë se :”Më burgosni edhe mua”

Ja çfarë shkruan

Qirje Kameno, me burgosni edhe mua, po mua “ushtarin” e vogel te filmit Hollivudian !

Per memorien tende te vogel dhe te shterpet une po te kujtoj se sot udhetoj ne filmin e viteve 1800, vite ku superpatrioti Kolokotroni bashke me trimat e tij te sollen pavaresine, por stergjysherit e tu e burgosen ate, si heroi legjendar i gjithe grekeve. Nje shembull i atyre stergjysherve te tu je edhe ti.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shkatërrohet grupi i trafikut të drogës me vlerë 2.5 mln euro

Greqi - Një organizatë kriminale që merret me trafikun e drogës është shkatërruar nga policia greke. Tre anëtarë, 2 prej...

Close