|E martë, Janar 23, 2018

Martohet Eros Ramazzotti. 

190346    Itali – Eros Ramazzotti është martuar. Këngëtari italian dhe partneria e tij Marica Pellegrinelli zyrtarizuan lidhjen e tyre në Palazzo Reale të Milano, me një rit civil. “Në sallën e martesës ishin vetëm katër persona, çifti dhe dy dëshmitarët, dhe mes tyre u shkrepën disa fotografi me celular. Ajo nuk kishte as lule”, tha një punonjës i Palazzo Reale.
Eros ishte i veshur me të errëta ndërsa ajo me pantallona dhe bluzë të bardhë. Ceremonia nuk zgjati më shumë se 10 minuta. Martesa mes tyre ishte lajmëruar për në 21 qershor, por ceremonia u afrua me rreth 15 ditë, ndërsa nuk dihet nëse do të ketë ceremoni festive. Eros dhe Marica, kanë një vajzë 3 vjeçare me emrin Raffaela Maria,

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Hahn: S’ka azil, të bëni më shumë për kontrollin e kufirit.

Kosovës duhet t’i jepet mundësia...

Close