|E premte, Qershor 23, 2017

Martohet Eros Ramazzotti. 

190346    Itali – Eros Ramazzotti është martuar. Këngëtari italian dhe partneria e tij Marica Pellegrinelli zyrtarizuan lidhjen e tyre në Palazzo Reale të Milano, me një rit civil. “Në sallën e martesës ishin vetëm katër persona, çifti dhe dy dëshmitarët, dhe mes tyre u shkrepën disa fotografi me celular. Ajo nuk kishte as lule”, tha një punonjës i Palazzo Reale.
Eros ishte i veshur me të errëta ndërsa ajo me pantallona dhe bluzë të bardhë. Ceremonia nuk zgjati më shumë se 10 minuta. Martesa mes tyre ishte lajmëruar për në 21 qershor, por ceremonia u afrua me rreth 15 ditë, ndërsa nuk dihet nëse do të ketë ceremoni festive. Eros dhe Marica, kanë një vajzë 3 vjeçare me emrin Raffaela Maria,

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mozaiku në varrin e Amfipolit, pamjet e para.(foto e video)

Greqi - Ministria greke e Kulturës ka publikuar për herë të parë, një video rreth 2 minuta, me pamje nga...

Close