|E hënë, Maj 22, 2017

Masakrohet 26 vjeçari shqiptar me thikë jashtë clubit 

Greqi – Një shqiptar 26 vjeçar është gjetur i therur jashtë një club-i në Selanik mëngjesin e sotëm. Shqiptari, emri i të cilit nuk bëhet ende i ditur është dërguar menjëherë në spital.

Mediat greke shkruajnë se ka plagë të shkaktuara nga mjete prerëse. Policia bërë të ditur se shqiptari është me precedent penal në fushën e drogës.Gjendja e tij  është e rënduar dhe se pista që është ngritur dyshohet se mund të jetë goditur me thikë për pazare droge.

Policia ka marrë në pyetje dëshmitarët dhe pritet  që të marrë edhe shqiptarin, pasi gjendja e tij të përmirësohet.

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rrethi çiklistik, policia merr masa https://t.co/yG7jBAk5wZ https://t.co/kvCkHFpulu
11,451 people follow ALB365
Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie Twitter Pic INBUEX Twitter Pic DPtw09
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Nëndrejtori i AKBN-së bën biznes me firmën nën hetim për kontrabandë

Nga Lindita Çela - Dy kompani nën pronësi të nëndrejtorit të AKBN-së, Bardhi Meli – kandidat për deputet i LSI-së...

Close