|E premte, Maj 26, 2017

Masakrohet biznesmeni libanez, qeveria në spital 

Një biznesmen libanez me pasaportë amerikane është shtruar tek spitali “Hygeia” pasi është dhunuar nga persona të paidentifikuar.

SYRI.net ka mundur të mësojë se bëhet fjalë për biznesmenin Fadi Mitri, që do të ndërtojë resortin turistik tek Gjiri i Lalzit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pas përplasjes mes dy makinave që po udhëtonin biznsmeni libanez dhe pala që e ka goditur

Policia ka rrethuar të gjithë zonën e spitalit, ndërkohë që mësohet se aty kanë mbërritur edhe shumë ministra e zyrtarë të Qeverisë.

Burimet sqarojnë se në spital ndodhen ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj, ministrja e Ekonomisë Milva Ikonomi, ish-ministri Ilirjan Celibashi, deputeti dhe kryetari i PR Fatmir Mediu etj.

Nuk janë ende të qarta shkaqet e ngjarjes së rëndë.

alb365/syri

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: MAS/ S’ka ndryshim, e njëjta rregullore për maturën shtetërore https://t.co/iukH1ItTjB https://t.co/IKkA478rcS
11,303 people follow ALB365
Twitter Pic judyrobi Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Real madridi niset për Milano (foto e video)

Real Madridi është rrugës për Milano Real Madridi tashmë është rrufës për Milano ku nesër në ‘San Siro’ do të...

Close