|E hënë, Korrik 24, 2017

Matura 2017/ Rezultatet e gjuhës huaj 

Dalin rezultatet e provimit të Maturës Shtetërore për Gjuhën e Huaj. Rezultatet janë publikuar në faqen zyrtare të Agjencisë Kombëtare të Provimeve.

Të gjithë maturantët mund të shikojnë rezultatin duke klikuar këtu.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Pushuesit kosovarë gjenë ‘belanë’ në Vlorë https://t.co/AvNwnPz9Rx https://t.co/LFzVxjYHmm
11,312 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
LSI dhe PD bashkojnë votat kundër PS për taksën e infrastrukturës

Fier - Këshilltarët e LSI kanë bashkuar votat me ata të djathtë kundër këshilltarëve të majtë  në lidhje e sotme...

Close