|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Mbani frymën, Chrissy Teigen tregon ‘asetet’ 

Chrissy Teigen është ndër modelet më të pëlqyera të Sports Illustrated dhe arsyeja për këtë është se duket mahnitëse.

Linja atraktive, lëkurë të lëmuar, shikim joshës – janë vetëm disa prej karakteristikave të bukurisë së saj.

Për këtë arsye, edhe në vitin 2017 modelja e ka zbukuruar revistën e famshme Sports Illustrated.

Fotografitë janë realizuar nga në ishullin Sumba, ndërsa kostumet e larjes janë dizajnuar nga Ola Vida.

Ndryshe, Teigen është e martuar me këngëtarin John Legend me të cilin ka një vajzë njëvjeçare.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
SHBA për zgjedhjet: Në fletët e votimit mbetën emra të proçeduar penalisht

Në kulmin e debatit politik në Shqipëri për dekriminalizimin, Shtetet e Bashkuara të Amerikës adresojnë një tjetër apel duke i...

Close