|E shtunë, Shtator 23, 2017

Mbani frymën për ‘pjeshkën’ e Ballkanit (fotot+18) 

Kjo super femër është një nga modelet më seksi në Ballkan. Ajo ka “çmendur” meshkujt me foto nudo dhe nuk e ka aspak problem që të tregojë asetet e saj bombastike.

Bëhet fjalë për Zeta Logotheti, modelja greke që ka ndezur rrjetin. Siç duket edhe ne foto, ajo ka çfarë tregon për fansat e saj.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama : S’ka amnisti për bizneset në informalitet

Tiranë - Kryeministri Edi Rama deklaroi sot gjatë forumit të biznesit Shqipëri-Itali se nuk ka aministi për sipërmarrësit që nuk...

Close