|E hënë, Janar 23, 2017

Mblidhet Kombëtarja, e nisin me kafe 

Kombëtarja Shqiptare ka nisur zyrtarisht punën për takimin miqësor ndaj Marokut që do të shërbejë si një test shumë i rëndësishëm për ndeshjen e parë eliminatore të 5 Shtatorit kundër Maqedonisë

Pothuajse të gjithë lojtarët tashmë janë bërë sërish së bashku për të vazhduar tani me ëndrrën drejt Kupës së Botës, pas shijimit të Kampionatit Evropian ku Kombëtarja shqiptare shkroi historinë.

Ansi Agolli ka postuar një foto në rrjetet sociale ku duket se lojtarët janë duke shijuar këto momente teksa po pinin kafe.

kombetarjaa_1472502933-8411389

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ditën police dhe natën modele https://t.co/mIChDx8fzR via @wwwalb365com
503 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Protesta – Naftëtarët e ish KPTHN këngë edhe për rrogat e pa marra (foto e video)

Mallakastër - Qindra puntorë të ish KPTHN janë ngritur  në protestë edhe ditën e sotme për 10 rrogat e pa marra. Ata kërkojnë që të marrin rrogat por dhe qeveria...

Close