|E premte, Qershor 23, 2017

Mbrostar – Banorët jo plehrave dhe mafies së plehrave (foto e video) 

Fier – Qindra banorë të Mbrostarit  janë ngritur në protestë në ditën e  tret. Ata anës rruges nacionale Fier – Lushnje  herë e bllokonin dhe herë e lironin duke bërë që vargu i auotmjeteve të shkonte qindra metra.

Banorët do vijojnë protestat cdo ditë në orën dhjetë të mëngjesit derisa bashkia të tërhiqet nga vendimi që ka marr, të ndërtojë impiantin e përpunmimit të plehrave në këtë zonë.

vlcsnap-2016-11-17-10h53m08s143 vlcsnap-2016-11-17-10h53m56s108 vlcsnap-2016-11-17-10h54m19s96

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sondazhi në Fier, PD merr rezultatin befasues, Gramoz Ruçi mbetet jashtë parlamentit https://t.co/RRS7FDI2Kd
11,396 people follow ALB365
Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Lu e Vlahutin në Kryeministri pas takimit me Xhafën

Ambasadorët e SHBA dhe BE po zhvillojnë një takim me shefin e qeverisë Edi Rama në Kryeministri Më herët Donald...

Close