|E hënë, Shkurt 20, 2017

Mbrostar – Banorët jo plehrave dhe mafies së plehrave (foto e video) 

Fier – Qindra banorë të Mbrostarit  janë ngritur në protestë në ditën e  tret. Ata anës rruges nacionale Fier – Lushnje  herë e bllokonin dhe herë e lironin duke bërë që vargu i auotmjeteve të shkonte qindra metra.

Banorët do vijojnë protestat cdo ditë në orën dhjetë të mëngjesit derisa bashkia të tërhiqet nga vendimi që ka marr, të ndërtojë impiantin e përpunmimit të plehrave në këtë zonë.

vlcsnap-2016-11-17-10h53m08s143 vlcsnap-2016-11-17-10h53m56s108 vlcsnap-2016-11-17-10h54m19s96

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja shqiptari në listën e anëtarëve sekret të Iluminatit https://t.co/cl79jwTHkL https://t.co/3sdJPBddcW
505 people follow ALB365
Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic DigitalT Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja si ta përgatisni masazhin erotik.

Masazhi erotik kërkon atmosferë. Sjell qetësi shpirtërore. Zgjedhja e kohës dhe vendit është e një rëndësie të veçantë, shkruan Andreas...

Close