|E hënë, Shkurt 19, 2018

Mbrrijnë tatuazhet e reja për pranverë 2018 (fotot) 

Ka mbrritur albumi i ri me tatuazhet më të reja për stinën e pranverës 2018. Ato mund ti gjeni në studiot ku kryhen këto tatto

Ja dhe disa nga modelet më të reja

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Cristiano Roandlo fiton Topin e Artë, ja kujt ia dedikon (fotot)

Cristiano Roandlo edhe zyrtarisht ka...

Close