|E premte, Janar 19, 2018

Mbrrin katalogu me modelet e reja të tatuazheve (fotot) 

Në shumë pika tatto ka mbrritur katalogu me modelet e reja të tatuazheve si për meshkuj ashtu edhe për femra.

Ja disa prej modeleve të rej

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga doganierit dhe dy të tjerëve.

Shkodër - Shpërdorimi me detyrën...

Close