|E mërkurë, Prill 26, 2017

Më nudo se kaq se keni parë Angela Martinin (fotot) 

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Angela Martini shquhet për format e saj seksi.

Jo rrallë herë ajo ka provokuar me asetet e saj duke treguar edhe më shumë se që duhet, shkruan Indeksonline.

Më poshtë mund të shihni disa nga fotot më seksi të Martinit.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Partia Socialiste: Ka pasur takime dhe jo konflikt https://t.co/cRppB32jSw https://t.co/oVN4gWwHrn
11,477 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vetvaret në burg 22 vjeçari nga Kolonja, i dënuar për doza canabissativa

Një i ri i dha fund jetës në spitalin e Rrogozhinës pasi u vetëvar me xhaketën e tij. Shtetasi Estref...

Close